Xiaomi A Pro QLED Series 81.28 cm (32 inch) QLED HD Ready Smart Google TV, L32MB-APIN
Product Info
Delivery Related
Key Features
Description
Specifications
Customer Reviews
add to compareCompare
remove from compareRemove from Compare
Delivery Related
Apply
Please enter a pincode.
Key Features
  • Apps Supported: Netflix, JioHotstar, Prime Video, YouTube & more (Supported)
  • Resolution: QLED Display (1366 x 768) px
  • Connectivity: 2 HDMI and 2 USB ports
  • Refresh Rate: 60 Hz Hz
See More
  • Description
  • Specifications
    General Information
    • Item Code
    • Brand
        Xiaomi
    • Series
        A Pro QLED Series
    • Model
        L32MB-APIN
    TV Display
    • HDR
        Yes
    • Screen Resolution
        1366 x 768
    • Screen Size (Diagonal)
        81.28 cm - 32 inch
    SMART TV Features
    • Preloaded Apps
        Netflix
    HDMI & USB Ports
    • No of HDMI Ports
        2
    • No. of USB Ports
        2
    • USB
        Yes
    TV Audio Related
    • Rated Speaker Output Power (RMS)
        20 W
    TV Connectivity Choices
    • Additional Connectivity
        Bluetooth Support
    TV Placement on Stand
    • Depth (with stand)
        19.8 cm
    • Height (with stand)
        46.9 cm
    • Width (With Stand)
        71.6 cm
    TV Placement Wall Mounted
    • Depth (without stand)
        6.1 cm
    • Height (without stand)
        42.4 cm
    • Weight (without stand)
        3.1 kg
    • Width (Without Stand)
        71.6
    Power Details
    • Power Supply
        50 W